www.cvonline.hu

Beszerző Koordinátor

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Feladatok:

  • Logisztikai csapat irányítása, ellenőrzése
  • Szállítási visszaigazolások kezelése
  • A szállítmányozással kapcsolatban felmerülő problémák megoldása
  • Napi kapcsolattartás a szállító és szállítmányozó cégekkel telefonon és e-mailen
  • Adatrögzítés (megrendelők írása, felülvizsgálata stb.)
  • Prezentációk, Riportok készítése

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl. munkába járás támogatása)

Elvárások:

  • Releváns főiskolai végzettség (műszaki)
  • Műszaki tapasztalat
  • Logisztikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat
  • Jó probléma megoldó képesség
  • MS OFFICE kiváló ismerete
  • Oracle program ismerete előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (minimum középfokú nyelvvizsga)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(új).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol