www.cvonline.hu

Beszerző, készletgazda

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cég beszerző-készletgazda munkatársat keres.

Feladatok:

  • a társaság által forgalmazott valamennyi termék beszerzésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • új szerződések előkészítése,
  • beérkező ajánlatok elemzése összehasonlítsa,
  • készletoptimalizálás,
  • készletgazdálkodás,
  • szoros együttműködés a kereskedelemmel,egyéb társ- területekkel

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett ismeret, legalább 5 éves tapasztalat,
  • számítógépes ismeret: integrált vállalatirányítási rendszer, word, office,
  • rugalmasság, proaktivitás,

Előny:

  • pék- cukrász piac ismerete

Egyéb információ:

  • stabil munkahely,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • béren kívüli juttatás.
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő