www.cvonline.hu

Beszerző-készletgazda

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Budapest, X. kerületi telephellyel rendelkező Kft.

beszerző-készletgazda

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok, elvárások:

  • Az értékesítéshez szükséges alap- és segédanyagok beszerzése, rendelkezésre állásának biztosítása, optimális készletszint biztosítása;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, szervezési feladatok, problémamegoldás;
  • Az alapanyagok és a beszállítók alapadatainak kezelése;
  • Megrendelések feldolgozása, nyomon követése;
  • Naprakész a piaci árakkal, reagál a kereslet változásaira, ami kulcs fontosságú eleme a beszerzői munkakörnek
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, ezek mellett új szállítók feltérképezése
  • MS Office ismeret, ezen belül Excel emelt szintű használata
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, karbantartása
  • Számlával kapcsolatos ügyintézés (teljesítés ellenőrzése, tartalmi és számszaki ellenőrzés, teljesítés vagy kifogásolás)
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Változások menedzselése
  • Csapatmunka, együttműködés

Feltételek:

  • Tehergépjármű alkatrészek ismerete
  • Beszerzésben való jártasság
  • Legalább középfokú iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Vidéki munkavállalók számára utazási költségtérítés

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a lenti e-mail címen lehet.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 30/515-2830

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő