www.cvonline.hu

Beszerző (karbantartási területen)

  • A hirdetés 362 napja lejárt

A német tulajdonú Fehrer Hungaria Járműipari Kft. munkatársat keres

munkakörbe móri munkavégzéssel

Feladatok:

  • Ajánlatkérések, döntés előkészítés és a rendelések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, új beszállítók keresése
  • Kapcsolattartás a német központi beszerzéssel
  • Raktárkészlet kezelés, leltárok megszervezése, készletzárás, kimutatások készítése
  • A féléves karbantartásra történő anyagbeszerzés és bevételezés

Elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség,
  • Német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete,
  • Hajlandóság a csapatmunkára,
  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Lojalitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Céges telefon biztosítása

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német