www.cvonline.hu
Beszerző - Jászberény (Referenciaszám: PJ3998)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.27.
Hirdetés azonosító: 986199
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező egyedi gyártás területén tevékenykedő nagyvállalati partnerünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Beszerző - Jászberény (PJ3998)

Feladatok:
- Éves anyagbeszerzés tervezése, tervek nyomon követése, szükséges módosítások bevezetése
- A beszállítói piac állandó figyelése, új beszállítók felkutatása
- Kiválasztott beszállítókkal szerződéses feltételek megtárgyalása, megállapodás és annak írásban történő rögzítése
- A beszerzett anyagok, alkatrészek költséghatékonyságának állandó elemzése
- A beszállítói bázis racionalizálása
- Beszállítók látogatása, beszállítói teljesítmény rendszeres értékelése és ennek eredményének visszacsatolása a beszállítónak

Elvárások:
- Egyetemi/főiskolai végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás

- 2-3 év beszerzőként szerzett tapasztalat műszaki területen
- Alapfokú műszaki rajzolvasási képesség
- Jó problémamegoldó,elemző képesség
- Jó tárgyalóképesség

Amit kínálunk:
- Stabil, rendezett viszonyok, nyugodt munkahelyi légkör
- A munkakörnek és a képességeknek megfelelő fizetés
- Széleskörű szakmai ismeretbővítés lehetősége, szakmai kihívások.

Kérjük, angol és magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3998 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.