www.cvonline.hu

Beszerző (interim)

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártási programhoz szükséges alap- és segédanyagok optimális készletszintjének biztosítása;
Megrendelések és előrejelzések kiadása;
Rendelések és szállítmányok nyomon követése;
Kimutatások, riportok készítése;
Készlet menedzsment;
Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Erős, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
Logisztika területén, gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Előny:

Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Multinacionális, stabil vállalati háttér
Béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...