www.cvonline.hu

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk

BESZERZŐ
(HF 12-8377)

munkatársat.

 Feladatok

  • Teljes körű stratégiai és operatív beszerzés a gyár részére (alapanyagok, gépek, termelési eszközök, stb.), (A napi szintű beszerzést az alapanyag gazdálkodók végzik),
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Ártárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása,
  • A felmerülő problémák megoldása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a régiós vezetéssel.

Elvárások

  • Gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye és Heves megye határa.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje aHF 12-8377"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése