www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Beszerző

(HF 11-7709)

pozícióba.

Feladatok

  • Egyedi gyártáshoz kapcsolódó alapanyag beszerzések tervezése, koordinációja,
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás angol nyelven,
  • Beszállítói árak és szállítási határidők nyomon követése,
  • Pontos szállítási határidők figyelemmel kísérése, késedelmes szállítás esetén reklamációk kezelése.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Beszerzési területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Fejér megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje aHF 11-7709"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése