www.cvonline.hu

Beszerző (HF 10-7382)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Beszerző

(HF 10-7382)

pozícióba.

Feladatok:

  • Anyag beszerzések tervezése, koordinációja,
  • A beszállítói piac állandó figyelése, új beszállítók felkutatása,
  • Beszállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • A beszerzett termékek figyelemmel kísérése,
  • Beszállítók folyamatos értékelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (előny: műszaki affinitás),
  • Angol nyelvtudás szóban,
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7382"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Munkavégzés helye Jász-Nagykun-Szolnok megye
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jász-Nagykun-Szolnok