www.cvonline.hu

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

BESZERZŐ

(HF 10-7266)

munkatársat.

Feladatok

  • Egyedi termékek gyártásához szükséges teljes körű operatív beszerzés,
  • A termeléshez szükséges alap-és segédanyagok megrendelése,
  • Beszerzési igények naprakész követése,
  • Beszállítók kiválasztásához versenykiírás kidolgozása,
  • Készlet szintek és termelési költségek optimalizálása.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7266"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése