www.cvonline.hu

Beszerző helyettes (Category Manager asszisztens)

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Terjeszkedik a Möbelix!

Európa vezető bútor diszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban. Budapesti központunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Beszerző helyettes

(Category Manager asszisztens)

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási időszak.
  • Felelősséggel járó munka.
  • Kellemes munkahelyi légkör.
  • Jó kereseti lehetőség.

Feladatok:

  • Termék szortiment stratégiák készítése, megvalósítása és vezetése a rábízott kategóriákban, az alapvető vállalati stratégiák mentén.
  • A rábízott kategóriához tartozó partnerek kezelése.
  • A rábízott kategória termékeinek és azok beszállítói állományának optimalizálása.
  • Vásárlói szükségletek folyamatos figyelése.
  • Részvétel az éves szortiment és ahhoz kapcsolódó beszerzési feladatok tervezésében.
  • Éves promóciók, termékkampányok tervezésében való részvétel.
  • A rábízott kategóriák termékeinek áruházi szintű kihelyezésének meghatározása.

Követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Biztos német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt.
  • MS Office programok magas fokú ismerete, (rutinos táblázatkezelés)
  • Érdeklődés a lakberendezés iránt
  • Rendkívüli munkabírás és terhelhetőség.
  • Alkalmazkodóképesség, precíz és pontos munkavégzés.

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai német nyelvű önéletrajzát e-mailen az alábbi címre, a pozícióban megjelölve: „beszerzési asszisztens”.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő