www.cvonline.hu

Beszerző (Határozott 10 hónapra)

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Beszerző

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, a rendelési igények felülvizsgálatával
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel,raktárral
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal
  • Igények felülvizsgálata, megrendelések kezelése Oracle rendszerben
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség/középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Excel magabiztos használata
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ORACLE rendszer ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Határozott idejű munkalehetőség a projekt befejezéséig (6-10 hónap)

Munkavégzés helye:

  • Gyál
Helyek Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol