www.cvonline.hu

Beszerző (hardlines)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.02.
Hirdetés azonosító: 1027763

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Beszerző (hardlines)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - A vásárlók igényeinek megfelelően termékválaszték kialakítása és folyamatos karbantartása;
- A legkedvezőbb beszerzési kondíciók elérése és azok folyamatos javítása a vállalati irányelveknek megfelelően;
- Tesco árpolitikájának megfelelő fogyasztói ár kialakítása;
- Az árucsoportokra elvárt árrés és forgalmi terv megvalósítása;
- A legmegfelelőbb akciós választék biztosítása;
- Áruházakkal való folyamatos kapcsolattartás a problémák hatékony megoldása érdekében;
- CE országokkal való kapcsolattartás;
- CE szintű közös projektek menedzselése és új projektek implementálása;
- A kategórián belüli újdonságok, innovációk követése és beépítése;
- Versenytársi aktivitások nyomon követése, a piaci trendek ismerete.

Amit kérünk: - Tapasztalat beszerzési területen;
- Szakirányú felsőfokú végzettség (lehetőleg, kereskedelmi, ill. üzleti iskolák);
- Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
- Excell magabiztos ismerete;
- Jó kommunikációs és tárgyalókészség;
- Jó piaci elemző képesség;
- Dinamikus, terhelhető személyiség;
- Innovativitás, proaktivitás, flexibilitás.
Előnyként értékeljük, ha: - Versenyképes jövedelem
- Nemzetközi környezet
- Fejlődési lehetőség

Jelentkezni angol nyelű önéletrajzzal lehet.
Szükséges végzettség: Főiskola, Szakirányú
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép, nyelvvizsgával )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Versenyképes jövedelem