www.cvonline.hu

Beszerző-Győr (Ref.szám: HM-1165)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.12.09.
Hirdetés azonosító: 982491

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 éves beszerzési tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás, angol nyelvismeret előnyt jelent
  • SAP ismeret
  • Jó szervezőkészség, folyamatorientált gondolkodás
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • Alapanyagok, félkész és késztermékek beszerzése
  • Folyamatos kapcsolattartása a külföldi beszállítókkal
  • Új beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Közreműködés a leltározásban, készletek optimális szinten tartásában

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1165-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő