www.cvonline.hu

Beszerző gyakornok (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1120001

Beszerző gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Kevesebb órád lesz a tavaszi félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

Feladatok:

  • A beszerzési folyamat segítése, végig követése
  • Megrendelések kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel  és más belső teamekkel e-mailben, illetve telefonon

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Középfokon beszélsz angolul
  • Felhasználói szinten kezeled az Excelt
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (preferáltan pénzügyi/gazdasági területen)

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 30 óra vállalása 6 hónapon keresztül (hosszabbítás lehetséges)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • versenyképes fizetés
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!