www.cvonline.hu

Beszerző (Gy-M-S)

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk jó kommunikációs képességgel, erős angol nyelvtudással rendelkező, határozott Beszerző munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Beszerzési stratégiák kivitelezésének fejlesztése és végrehajtása
  • Kulcsfontosságú áruk/termékek beszerzői kutatása
  • Ajánlatkérés elkészítése, benyújtása és elemzése a jelölt áru(k)ra
  • Szerződések áttekintése, elemzése, valamint tárgyalása a meghatalmazott globális és regionális stratégiával összhangban
  • Költségcsökkentő program nyomon követése a regionális üzemeltető vállalatokkal együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiemelkedő prezentációs készség
  • Magabiztos tárgyalási képesség
  • Jó kommunikációs készség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő