www.cvonline.hu

Beszerző - Fejér megye (Referenciaszám: HM-663)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1036448

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása
  • Gyártógépek alkatrészeinek beszerzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • A beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • A logisztikai háttér biztosítása alkatrészváltozások, felfutások, kifutások esetén

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • MS Office ismerete
  • SAP ismeret
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precizitás, rugalmasság

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-663-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Fejér
Székesfehérvár
Dunaújváros
Mór
Sárbogárd
Bicske
Gárdony
Ercsi
Enying
Polgárdi
Pusztaszabolcs
Martonvásár
Velence
Rácalmás
Bodajk
Adony
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -