www.cvonline.hu

Beszerző és vámügyintéző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 754300

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges alapanyagok beszerzése a vevői igényekkel összhangban.
  • A vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetése. Vállatirányítási rendszer ismerete, használata.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Megrendelések beérkezésének szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából.
  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közreműködésével
  • Eszkalációs folyamat betartása, fizetési határidők kezelése.
  • Riportok, kimutatások készítése.
  • A szerződött vámügynök munkályának támogatása és felügylete.
  • Folyamatok egyszerűsítése.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások:

  •                 Felsőfokú végzettség
  • Két év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett vámügyintézői tapasztalat
  • Termékdíjjal kapcsolatos jogszabályok, eljárások ismerete.
  • Intrastattal kapcsolatos jogszabályok, eljárások ismerete.
  •                 Angol nyelvtudás, jó kommunikációs kézség
  • Számítógépes ismeret: MS Office, döntésképesség
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése.