www.cvonline.hu

Beszerző és árazó (árrés) specialista

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Magyarország vezető internetes kontaktlencse kereskedőjeként keressük új munkatársunkat. Jelenleg a kontaktlencse piac 2. helyét foglaljuk el a Vision Express/Ofotért csoport után, mindezt nyereségesen, több mint 700 millió Ft-os árbevétellel. Célunk, hogy modernizáljuk az optikai iparágat, és élenjáró szereplői legyünk a jövőbeni optikai piacnak is. 2014-ben elnyertük az „Év internetes kereskedője” címet, 2015-ben pedig a népszerűségi díj I. helyezését nyertük szépség, egészség kategóriában.

Fő céljaink:

  • minél több országban megjelenni internetes kontaktlencse-kereskedőként
  • dioptriás szemüvegek internetes értékesítése
  • piacrészesedésünk folyamatos növelése minden országban

Új munkatárs feladatai és felelősségei:

  • Új potenciális partnerek felkutatása.
  • Új és meglévő partnerekkel történő kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás, tárgyalás, illetve szerződéskötések.
  • Berendelések összeállítása, elküldése és nyomon követése.
  • Szükség esetén a beszállítások megszervezése
  • Beszerzések és eladási árak optimalizálása a minél magasabb árrés elérése érdekében. (Példaként tekintünk az Amazon dinamikus árazására, ahol akár percenként is változhat a termékek ára.)
  • Beszerzési és árazási döntéseket támogató rendszerek kiépítése és automatizálása.
  • Készletoptimalizálás, illetve az ezt támogató rendszerek kiépítése és automatizálása.

Jelenleg a fenti rendszerek egy része félkész állapotban van, vagy még egyáltalán nem létezik, mert az új munkatársunktól várnánk azt, hogy ő általa, illetve vele együtt közösen építsük ki és tökéletesítsük a fentieket. A munkatárs teljesítményét az árrés változása, ROI és EVA mutatók alapján fogjuk mérni.

Nélkülözhetetlen képességek és tapasztalatok:

  • Gyakorlat saját munkád és feladataid szervezésében
  • Gyakorlat a záporozó teendők priorizálásában
  • Saját munkával szembeni kritikus gondolkodás képessége: folyamatosan keresed a hatékonyabb és eredményesebb megoldásokat, módszereket
  • Kiemelkedően jó strukturált és logikus gondolkodás
  • Lényegre törő és könnyen érthető kommunikációs készség
  • Gyakorlat a racionális, adatokkal alátámasztott érvelésben
  • Összefüggések villámgyors megértése és implementálása
  • Gyakorlat a feladatok gyors és pontos végrehajtásában
  • Számottevő számítógép-, illetve szoftverhasználatból eredő ismeret és tapasztalat
  • Mesterfokú felhasználói tapasztalatok Excelből
  • Gyakorlat adatbázisok használatában, adattranszformációk elvégzésében
  • Kedves, empatikus, szerethető személyiség és megjelenés
  • Kifogástalan etikus magatartás
  • Gyakorlat a „semmiből” előkerülő problémák megoldásában
  • Gyors tanulási képesség
  • Természetes érdeklődés az internetes kereskedelem iránt
  • Természetes érdeklődés új rendszerek építése iránt
  • Számottevő tapasztalat az internetes vásárlásban
  • Folyékony írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás

Előnyt jelentő képességek és tapasztalatok:

  • Pénzügyi formulák, pénzügyi riportolási és modellezési ismeretek
  • Nemzetközi tapasztalatok
  • Rendszertervezési és/vagy -bevezetési tapasztalatok
  • Programozói tapasztalatok
  • Folyamattervezői és -szervezői tapasztalatok
  • Termékeinkkel (kontaktlencse, szemüveg, napszemüveg) kapcsolatos tapasztalatok, ismeretek

Kiválasztás folyamata:
 1. Jelentkezések feldolgozása és szűrése.
 2. Emailben további kérdések, tesztek kiküldése, majd ezek kiértékelése.
 3. Személyes találkozók megszervezése.
 4. Kiválasztás.

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Várjuk jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése email címünkre. (Önéletrajz, elérhetőségek, fizetési igény.) Kérjük, emailed tárgyában tüntesd fel az „eOptika_2016_Gmm-r1” kifejezést.

Köszönettel:
Az eOptika.hu csapata

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol