www.cvonline.hu
Beszerző - Értékesító - INTS/9/125

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk kiváló német nyelvtudással rendelkező munkatársat

Beszerző – Értékesítő

pozícióba

Ref.: INTS/9/125

Fő feladatok:

  • Elsősorban magyarországi beszállítók felkutatása (alapanyagok, gyártási segédanyagok)
  • Alapanyagok megrendelése, a megrendelési folyamat nyomon követése, visszaigazolás
  • Vevői megrendelések kezelése, teljesítése a határidők szigorú betartásával, nyomon követés
  • Folyamatos kapcsolattartás a területhez tartozó beszállítókkal, vevőkkel elsősorban német nyelven
  • Esetleges vevői reklamációk kezelése
  • Megrendelések, folyamatok dokumentálása releváns alkalmazásokkal (SAP VIR rendszer, Excel stb.)
  • Ad hoc és rendszeres kimutatások, értékelések készítése
  • Termékértékesítés , értékesítéssel kapcsolatos operatív feladatok (tenderek, kiírások figyelése)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki ismeretek, végzettség előnyt jelent)
  • Magabiztos, kommunikációképes német nyelvtudás (plusz angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • 1-2 év munkatapasztalat hasonló területen (nagyvállalati beszerzés, értékesítés)
  • MS Office alkalmazások (kiemelkedően MS Excel) magabiztos ismerete
  • SAP ismeret (gyakorlati alkalmazás) előnyt jelent

 Ajánlat:

  • Megbízható, multinacionális cég
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Reális fizetés és béren kívüli juttatások
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Beszerzés, Értékesítés / Kereskedelem, Beszerző, Értékesítési menedzser
Régió Nyíregyháza
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozott idejű