www.cvonline.hu

Beszerző / Diszponens /SAP/

  • A hirdetés 859 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket (2 fő) az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Operatív beszerzői feladatok ellátása;
A folyamatos termelés biztosítása;
Fuvarok rendelése, beszállítók "utánkövetése": - cél: a megrendelt áru határidőre megérkezzen;
Anyaghiányok kezelése;
Készletszintek nyomon követése;
Alap- és segédanyagok optimális készletszintjének biztosítása;
Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevővel;
SAP bevezetésben aktív részvétel.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (releváns, autóipari beszerzői tapasztalat esetén a diploma kiválható);
Aktív angol VAGY német nyelvtudás;
Beszerzői, diszponensi vagy logisztikai tapasztalat autóipari gyártó vállalatnál;
De ami a lehető legfontosabb: proaktív, agilis, terhelhető és határozott pályázók jelentkezését várjuk.

Előny:

SAP magas szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, valóban versenyképes jövedelem;
Cafeteria, bónusz, bejárástámogatás;
Tanulási, fejlődési lehetőség egy nagynevű autóipari vállalatnál.

Ideális pályázó:

Két pályázót is keresünk, az egyiknél nagy előny, ha az illető mielőbb kezdeni tud.

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német