www.cvonline.hu

Beszerző - Debrecen

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Multinacionális csomagolóipari partnercégünk debreceni telephelyére keresünk releváns tapasztalattal rendelkező beszerző munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzések teljes körű menedzselése
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó osztályokkal (logisztika, termelés)
  • Termelési terv nyomon követése
  • Rendelések, alapanyag- és készletigények feldolgozása
  • Beszállítói szerződések nyomon követése, menedzselése

Elvárások:

  • Legalább érettségi végzettség
  • 3 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • MS Office programok legalább felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol