www.cvonline.hu
Beszerző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 902574
lejárt
FELADAT

  • Bejövő igények tisztázása
  • Taktikai kezdeményezések előkészítése
  • Standard előírások felsorakoztatása, véglegesítése a megbízóval (kivéve az új előírások)
  • Teljesíteni a hosszú távon meghatározott szállítmányozói listát ( ha nem lehetséges, felelősségre vonni a Strategic Sourcing Manager-t)
  • Teljesíteni a kisebb ajánlatokat / árajánlat kérés felsorolás és forgalomba hozás a szállítókkal
  • A választásokat megítélni és megállapodást tenni (kivéve a szerkezeti megállapodásokat)
  • Dokumentálni a taktikai szervezéseket
  • A szabályokhoz való alkalmazkodás biztosítása
  • A beszerzési procedúra ellenőrzése/adminisztrációja
  • Riportok készítése a szállítókkal és a külső beszerzőkkel
  • Előkészítő munka/ a taktikai szervezés támogatása
  • Árajánlat tevés és megegyezés az ügyfelekkel
  • Subprojektek menedzselése

  • Emelt szintű angol nyelvtudás
  • Tapasztalat a az operációs és taktikai beszerzésben –telekommunikációs hálózati tudás (MPLS, Local Loops, DSl stb.)
  • Rugalmasság és gyors reakció érvényre jutása nyomás alatt-kiváló kommunikációs készség-tárgyaló készség
  • Web eszközök kezdetleges használt- - Internet/Intranet mély ismerete- Emelt szintű office használati tudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82768

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET-FEJLESZTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Fejér megyei, neves járműipari multinac...
Magyarország

Head of Team (CCS/CT/OPS) (Debrecen)

Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szin...
Debrecen

Hálózati csatlakozás specialista (Szeged)

IP-VPN hálózatok installálása, konfigurálása ...
Debrecen