www.cvonline.hu

Beszerző (CVO_16/11_ZEK)

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • A termeléshez szükséges segédanyagok, karbantartási anyagok, valamint az üzem működéséhez szükséges egyéb általános anyagok, eszközök, stb. beszerzése.
  • Ár-érték, minőség és megbízható szállítási feltételek mellett a legkedvezőbb megoldások felkutatása.
  • A számítógépes ügyviteli rendszer ismerete és használata.
  • A beszállítók folyamatos keresése, minősítése, árajánlatok bekérése és összehasonlító kiértékelése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzemi megrendelőkkel.
  • Visszaigazolások feldolgozása, határidők és a raktárkészlet folyamatos nyomon követése, utóbbi gondozása és optimalizálása.
  • A vállalkozási- és karbantartási szolgáltatási szerződések elkészítése és teljes körű ügyintézése.
  • Területspecifikus kimutatások készítése, költségcsökkentési lehetőségek feltárása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, kereskedelmi vagy gazdasági végzettség, műszaki érzék.
  • Min. 3 év gyártóvállalatnál szerzett releváns tapasztalat.
  • Aktív, gyakorlatban alkalmazott német nyelvtudás írásban és szóban.
  • Magabiztos MsOffice, ezen belül is Word és Excel ismeret.
  • Problémamegoldó szemlélet.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a következő címekre várjuk.

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német