www.cvonline.hu

BESZERZŐ / BUYER

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése

  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése

  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal

  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás

  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása

  • Részvétel a stratégiai beszerzési folyamatokban

  • Új beszállítók felkutatása, tendereztetése és kiválasztása

  • Félévente várhatóan néhány nap külföldi utazás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás

  • Jó kommunikációs készség

  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen

  • Műszaki érdeklődés

  • Műszakirajz olvasás

  • Beszerzői tapasztalat

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb multinacionális vállalata

  • Külföldi utazási lehetőség

  • Munka és magánélet egyensúlya

  • Sokrétű szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka

  • Szakmai tudással és teljesítménnyel arányos bérezés

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Helyek Budapest
Kategória Egyéb