www.cvonline.hu

BESZERZŐ / BUYER

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Beszerző munkatársat keresünk Magyarország egyik legnagyobb autógyártó cégéhez.

Pozíció azonosító: E01B3
Kategória: Egyéb, Beszerzés / Logisztika, Mérnök - Gyártás, Gépészmérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest
Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása
  • Részvétel a stratégiai beszerzési folyamatokban
  • Új beszállítók felkutatása, tendereztetése és kiválasztása
  • Félévente várhatóan néhány nap külföldi utazás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Műszaki érdeklődés
  • Műszakirajz olvasás
  • Beszerzői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb multinacionális vállalata
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Sokrétű szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Szakmai tudással és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol