www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
 Hirdetés azonosító: 1077032
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Beszerző / Buyer

Fő feladatok / Main duties:

  • A javítási folyamat igényeinek megfelelő anyagok rendelése, újrarendelése
  • Anyagok készletének napiszintű nyomonkövetése
  • Beérkezések szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából
  • Számlaproblémák hatékony megoldása
  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közremködésével
  • RDR-ek, MRB/RTV ügyek problémamentes megoldása.
  • Eszkalációs folyamat betartása
  • Fizetési határidők meghosszabbítása
  • Negyedévente LT és MOQ visszaigazoltatása
  • A területét érintő, vállalat által meghatárzott célkitűzések és mérőszámok elérése
  • Egyéb,  munkakörével kapcsolatos feladatok ellátása

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, magabiztos excel tudás
  • Pontos, prezíc munkavégzés
  • Határozott fellépés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: