www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 818355
lejárt

Karrier az Audinál

Beszerző - Budapesti iroda

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

üggetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Részvétel a VW konszern beszerzési stratégiájának megvalósításában
  • Ajánlatok beszerzése, értékelése
  • Benchmark tanulmányok elkészítése
  • Beszállítók támogatása, értékelése
  • Beszállítói struktúra optimalizálása
  • A beszállítói érdekek képviselete a különböző grémiumok előtt
  • Kapcsolattartás az Audi és a VW konszern beszerzésével
Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok gazdasági vagy műszaki területen
  • Legalább 3 év tapasztalat beszerzés vagy anyaggazdálkodás területén
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek
  • Önálló célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való képesség
  • Flexibilitás
  • Eredményorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Regional Sourcing Office-nál.

A munkavégzés helye: Budapest

Referenciakód: BDC4665

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Jászberényi Anna válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9031