www.cvonline.hu

Beszerző (Budapest)

  • A hirdetés 949 napja lejárt

az MKB Bank Zrt.

Controlling Igazgatóság

Központosított Beszerzés és Kontroll területe

Beszerző

munkatársat keres

Új munkatársunk feladata az Üzleti és a Back Office (HR, Marketing, Jog, üzleti tanácsadás stb.) területekről érkező beszerzési igények kezelése.

Dinamikus, lendületes, szakmailag elkötelezett pályázók jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok beszerzése, értékelése és a döntések előkészítése;
  • Tendereztetések teljes körű lebonyolítása, koordinálása, dokumentálása;
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása; a szerződések megkötése;
  • Beszállítók kiválasztása, értékelése;
  • Szerződéskötések menedzselése, szerződések összeállítása, megrendelések elkészítése;
  • Beszerzési ügyletek vállalatirányítás rendszerben való kezelése;
  • Beszállítókkal és társosztályokkal történő napi kapcsolattartás;
  • Riportálás, elemzések készítése;
  • Piaci trendek figyelemmel kísérése;
  • Potenciális beszállítók keresése;

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Közgazdasági, - közép vagy - felsőfokú végzettség;
  • Beszerzés területén megszerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • Vállalatirányítási rendszer használatában megszerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és szervező készség;
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés,
  • Tárgyalási készség, üzleti helyzetek kezelésének képessége;
  • Stressztűrő képesség, magabiztos, határozott fellépés,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 22.

Jelentkezni lehet:

az MKB Bank Zrt. honlapján a lenti linken keresztül, az álláslehetőségek menü kiválasztásával, vagy az alábbi e-mail címen, a tárgyban feltétlenül szíveskedjen a „beszerző / Központosított Beszerzés” hivatkozást megadni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő