www.cvonline.hu

Beszerző (BUD 253)

  • A hirdetés 877 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Beszerző

(BUD 253)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag időben megérkezzen
  • Kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal
  • Igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig
  • Társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)

Előny:

  • ORACLE rendszer ismerete
  • Beszerzésben szerzett 2-3 éves tapasztalat

Egyéb készségek:

  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozott, önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol