www.cvonline.hu

Beszerző (B01B)

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Beszerző

B01B

Komárom-Esztergom megyei cég megbízásából keresünk Beszerző munkatársat

Feladatok:

  • takarmányipari alapanyagok ( gabonák,fehérjehordozók,stb.) beszerzési piaci lehetőségeinek felkutatása, a kapcsolódó bel- és külkereskedelmi szerződések megkötése, dokumentálása;
  • világpiaci és belpiaci információk, termelési adatok gyűjtése, aktív elemzése, kimutatások készítése (piaci trendek, ár- és árumozgások a regionális és világpiacokon);
  • potenciális beszállítók felkutatása, beszerzési ügyletek szervezése.

Tapasztalat:

  • felsőfokú végzettség;
  • 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat (lehetőleg gabona beszerzési vagy mezőgazdasági területen);
  • utazási hajlandóság bel- és külföldön egyaránt;
  • megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez (előremutató ár/költségelemzések);
  • kiváló kommunikáció készség;
  • nagyfokú önállóság, proaktív munkavégzés;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • magabiztos MS Office ismeretek;
  • SAP használati ismeret előny.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol