www.cvonline.hu

Beszerző asszisztenst aktív német nyelvtudással

  • Az állásajánlat lejárt.

Európa vezető bútoráruház lánca, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Büszkék vagyunk rá, hogy vállalatunk több mint 20 000 lakberendezési termékkel varázsolja otthonosabbá lakások sokaságát, egyedülálló lakberendezési megoldásokat kínálva.

Budapesti (IX. kerületi) központi csapatunk bővítésére keresünk:

Beszerző asszisztenst

aktív német nyelvtudással

Feladatod ebben a pozícióban a beszerző munkájának támogatása, segítése.

Elvárások:

  • Beszerzési és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat (legalább 2 év)
  • Megfelelő szakirányú végzettség (gazdasági főiskola vagy egyetem)
  • Magabiztos felhasználói szintű német nyelvtudás
  • Kitűnő számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, rugalmasság, tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció és város megjelölésével e-mailen a lenti e-mailre. (A tárgyban: BUDAPEST- beszerző asszisztens megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest