www.cvonline.hu

BESZERZŐ ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Budapest mellett, Vecsésen működő központunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerünk beszerzési adatainak rögzítése, precíz működésének folyamatos szavatolása
  • Aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó munkafolyamatok támogatásában
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Árajánlatok folyamatos bekérése, azok kiértékelése
  • Részvétel az árubeérkezéseknél és számlák ellenőrzésénél
  • Beszerzéssel kapcsolatos adatbázisok folyamatos vezetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kiszállítási és beérkezési folyamatok felügyelete, fuvar szervezése, dokumentálása (szükség esetén vámkezelési folyamat lebonyolítása)
  • Egyéb, adminisztratív jellegű feladatok

Elvárásaink:

  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kitartás, hosszú távú elkötelezettség
  • Számítógépes ismeretek, adatbázis kezelők ismerete
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • „B" Kategóriás vezetői engedély előny

Nyelvtudás:

  • Tárgyalási szintű angol nyelv ismerete feltétel (írásban, szóban)
  • Német, Francia, Spanyol, Japán, Orosz vagy Kínai nyelvek valamelyikének ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • Hosszú távú gondolkodás

Jelentkezni angol és magyar fényképes Önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelöléséve az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő