www.cvonline.hu

Beszerző asszisztens

  • A hirdetés 13 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között mömax áruházakat üzemeltet.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Budapest IX. kerületében lévő központunkban keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

aktív német nyelvtudással

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, tanulási készség

Előny:

  • Beszerzési és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • E-commerce, web-es beszerzési tapasztalat
  • Megfelelő szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el fényképes, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre (a tárgyban megjelölve: „Budapest – BESZERZŐ ASSZISZTENS”).

Köszönjük érdeklődését!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német