www.cvonline.hu

Beszerző asszisztens

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. mömax és Möbelix áruházakat üzemeltet.

A mömax és a Möbelix egyaránt megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Budapesti (IX. kerületi) központi csapatunk bővítésére keresünk:

Beszerző asszisztenst

aktív német nyelvtudással

Ebben a pozícióban a beszerző munkáját támogatod, segíted.

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, tanulási készség

Előny:

  • Beszerzési és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Megfelelő szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Csatlakozz csapatunkhoz! Küldd el fényképes, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat E-mailen az alábbi címre  (a tárgyban megjelölve: „Budapest – BESZERZŐ ASSZISZTENS”).

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő