www.cvonline.hu

Beszerző asszisztens

  • A hirdetés 405 napja lejárt

8 órás munkakör betöltésére keresünk beszerzési asszisztenst Oktogon téren található irodánkba.

Új munkatársunk feladatai:

  • Kimutatások, statisztikák, költségkalkulációk, ár összehasonlítások készítése
  • Üzletekkel, raktárral, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzési osztály munkájának támogatása

Ideális kollégánk az alábbiakkal rendelkezik:

  • Szakirányú gazdasági diploma
  • Microsoft Office programok kiváló ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, egyben kommunikatív személyiség
  • Szakirányú munkatapasztalat előnyt jelent

Mi az alábbiakat biztosítjuk számodra:

  • Széleskörű ismeretszerzés a beszerzés és logisztika területén
  • Közvetlen munkavégzés a beszerzési igazgatóval és a stratégiai beszerzővel
  • Versenyképes munkabér mellet béren kívüli juttatások, céges telefon, edzőtermi bérlet
  • 20-50% étkezési kedvezmény éttermeinkben

Fényképes önéletrajz küldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címeken keresztül várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol