www.cvonline.hu

Beszerző Asszisztens

  • A hirdetés 266 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícóra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Dokumentációkezelés, beszerzések, kiszállítások adminisztrációja, ügyintézése
  • Logisztikai dokumentumok és dokumentációk nyilvántartásának kezelése, vezetése, a dokumentációtárolás üzemeltetése
  • Számlák igazoltatása
  • Kapcsolattartás a meglévő nemzetközi beszállítókkal valamint újak felkutatása
  • Munkája során szorosan együttműködik a társosztály kollégáival
  • Beszerzések előkészítése, igények összehangolása, szállítók kiválasztása, megrendelés teljesítése, nyomon követése, beérkeztetése
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Napi adminisztráció a cég vállalatirányítási rendszerében, termékadatok karbantartása
  • Aktuális termékkörhöz kapcsolódó készletek tervezése
  • Vámkezelési megbízások intézése, vámmódosítások intézése, hiányzó vámhatározatok bekérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • A tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Min. 1-2 éves munkatapasztalat logisztikai területen
  • Precíz, stressz alatt is megbízható munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek, erős felhasználói szinten kezeli az MS Office programcsomagot (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)
  • Gyors, önálló tanulási képesség
  • Jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria juttatás
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület (Illés utca)

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal - bérigény megjelöléséve - a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő