www.cvonline.hu

Beszerző asszisztens (Pest megye)

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Beszerző asszisztens munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Direkt és indirekt anyag beszerzés
  • Fuvarszervezés, vámügyintézés, számlázás, egyéb adminisztratív feladatok
  • Felelősségi körébe tartozó anyagcsoportok készletmenedzsmentje
  • Optimális készletszintek meghatározása, elérése, az igények időben történő kielégítése
  • Anyagcsoportokhoz kapcsolódó folyamatok és eljárások működtetése, fejlesztése
  • Új beszállítók keresése, versenyeztetése, bevonása, a meglévő beszállítók fejlesztése
  • Beszállítókkal való napi szintű kommunikáció

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki, logisztikai)
  • Minimum 1 éves logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • Gépészeti és villamos ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magabiztos MS Excel ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő