www.cvonline.hu
Beszerző asszisztens (angol-spanyol)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.01.
Hirdetés azonosító: 808119
lejárt

Multinacionális Partnercégünk számára keresünk angol és spanyol nyelvtudással rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megrendelések létrehozása, nyomon követése több európai országba.
  • Megrendelési folyamat működésének ellenőrzése, betartatása.
  • Beszállítói kapcsolattartás.
  • Telefonkonferenciákon való részvétel.
  • Számla- és megrendelés problémák kezelése.
  • Belső vevőkkel való kapcsolattartás.
  • Operatív csoport és a stratégiai beszerzés támogatása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség.
  • Kommunikációs szintű ANGOL ÉS SPANYOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség.
  • Határozottság, proaktivitás.

Előny:

  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Beszerzés, logisztika vagy vevői kapcsolattartás területén szerzett tapasztalat.
  • SAP vagy egyéb ERP rendszerismeret.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Modern, multinacionális környezet.
  • Kellemes légkör, dinamikus csapat.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.