www.cvonline.hu

Beszerző (árubeszerzési munkatárs)

  • Az állásajánlat lejárt.

Elektromos készülékek nagykereskedelmével foglalkozó vállalat keres

árubeszerzési munkatársat.

Feladatok

  • beszállítókkal való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • piaci trendek- és versenytársak figyelése, elemzése és riportok készítése
  • termékinformációk összegyűjtése
  • beszerzési stratégiák kidolgozása, fejlesztése
  • termékek belistázása
  • az eredményes értékesítéshez szükséges beszerzési árak biztosítása
  • árlisták, akciós ajánlatok összeállítása
  • értékesítési akciók szervezése, követése
  • készletelemzések, előrejelzések készítése
  • készletgazdálkodás (forgási sebesség optimalizálása, áruhiányok minimalizálása)
  • szoros együttműködés az értékesítési, logisztikai és pénzügyi területekkel

Elvárások

  • értékesítési szemlélet
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • magabiztos tárgyalási képesség
  • jól strukturált és logikus gondolkodás
  • lényegre törő és könnyen érthető kommunikációs készség
  • proaktív személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló műszaki érzék
  • magabiztos MS Office ismeret

Előny

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiváló munkakörülmények
  • stabil céges háttér

  • PDF formátumú, fényképes önéletrajz megküldésével.
Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc