www.cvonline.hu

Beszerző/ Anyaggazdálkodó

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1086706

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Pest)

Partnerünk egy jelentős piaci részesedéssel rendelkező japán autóipari gyártó cég. A vállalat az általa biztosított modern munkahelyi körülményeknek és a gondosan kiválasztott korszerű technológiáknak köszönhetően évek óta tartja stabil piaci pozícióját.
Feladatok:

  • Direkt és indirekt anyagok rendelése, a rendelés tervezése, ütemezése, monitorozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a szervezet más osztályaival, a vezetőséggel és a partnerekkel
  • Új beszerzési források keresése
  • Ártárgyalások lefolytatása, árajánlatok alapján beszerzési döntések támogatása információkkal, riportokkal
  • A beszerzési árak monitorozása és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Új projektek esetén a beszerzési folyamatok koordinálása, valamint a beszerzési részleg képviselete a projekt során
  • Folyamatos kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal a kapacitásuk nyomon követésének érdekében
  • Készletszintek napra kész, pontos vezetése és ellenőrzése
  • Megállapodások előkészítése, megbeszélések leegyeztetése és teljes körű dokumentáció
  • Logisztikai teljesítmény mutatók monitorozása az előírt szervezeti célok elérése érdekében
  • Komplex feladatok és problémák megoldásának képessége

Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű felhasználói Microsoft Office ismeretek
  • Jó kapcsoltteremtő és tárgyalókészség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Azo9nnali kezdés

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group