www.cvonline.hu

Beszerző / Anyaggazdálkodó - Német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2017.01.31.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk japán tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Számukra keresünk Beszerző / Anyaggazdálkodó pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Direkt és indirekt anyagok megrendelése;
- A rendelések nyomon követése;
- Megfelelő időben történő beérkezés biztosítása;
- Készletszintek monitorozása;
- Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártással, menedzsmenttel;
- Logisztikai KPI-k nyomon követése, a meghatározott célok teljesítése.

Elvárások:

- Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
- Min. középfokú végzettség
- 2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- Autóipari tapasztalat előny
- Olyan jelentkezőket is várunk, akik diszponensi vagy vevői kapcsolattartói pozícióban szereztek több pár éves tapasztalatot, és szívesen megismerkednének ezzel a területtel

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -