www.cvonline.hu

BESZERZŐ / ANYAGGAZDÁLKODÓ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Partnerünk világszerte 12 országban jelen lévő vállalat, amely Japán egyik legnagyobb autóipari beszállítója. A mintegy 1800 négyzetméteres üzemben személyautók utasterének elemeit gyártják. A magyarországi alkatrészgyártó üzemet 2015-ben indították, melynek folyamatos fejlesztése miatt bővítik csapatukat.

feladatok:

    Direkt és indirekt anyagok határidőre történő beszerzése

    Rendelések nyomon követése

    Készletszintek folyamatos monitorozása

    Logisztikai teljesítménymutatók követése

    Folyamatos együttműködés a beszállítókkal és társosztályokkal

    Előre meghatározott vállalati és egyéni célok elérése

elvárások:

    Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen

    Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)

    Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

    Autóipari területen szerzett tapasztalat előny

    Pontosság, precizitás, eredmény orientált gondolkodásmód

Amit kínál:

    Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

    Változatos munka egy dinamikus, fiatalos csapat részeként

    Felelősségteljes, elismert munkakör

    Versenyképes fizetés

    Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Százhalombatta
Kategória IT / Informatika