www.cvonline.hu

BESZERZŐ állás Nagytarcsán

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.27.
Hirdetés azonosító: 942093

Munkavédelmi termékeket forgalmazó cég keres Beszerző munkatársat.

Feladatok:

- klasszikus beszerzői feladatok

- nemzetközi és hazai beszállítókkal való kapcsolattartás

- megrendelések rögzítése, esetleges mennyiségi vagy egyéb eltérések tisztázása

- készletnyilvántartás, - optimalizálás

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kistarcsa
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő