www.cvonline.hu

Beszerző állás Nagytarcsán (Referenciaszám: LK-1270)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.
Hirdetés azonosító: 952457

Munkavédelmi termékeket forgalmazó cég keres Beszerző munkatársat.

Feladatok:

- klasszikus beszerzői feladatok

- nemzetközi és hazai beszállítókkal való kapcsolattartás

- megrendelések rögzítése, esetleges mennyiségi vagy egyéb eltérések tisztázása

-készletnyilvántartás, - optimalizálás

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség

- angol nyelv legalább alapfokú, de mindenképpen aktív használata

- kiváló kommunikáció és a folyamatok átlátásához való képesség szükséges

- önálló munkavégzés

- pro aktivitás, ötletelés, javaslatok a folyamatok javítására

Előnyök:

-felsőfokú végzettség

-beszerző munkakörben szerzett tapasztalat

-értékesítési tapasztalat vagy „sales-es véna”

Amit kínálunk:

- stabil hátterű, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú cég

- versenyképes fizetés!

- kibontakozás, készségek fejlesztésének lehetősége

- nagyon jó csapat, modern  munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, referenciáit bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Beszerző) és a pozícióhoz tartozó LK-1270-es referenciaszámot!

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kistarcsa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő