Beszerző (alapanyag, csomagolóanyag) - Kecskemét (Referenciaszám: HM-1221)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1027324

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek és részegységek keretszerződések alapján történő beszerzése
  • Csomagolóanyagok diszponálása
  • Beszerzési igények, áttárolási megrendelések létrehozása, kezelése
  • Hiányalkatrészek nyomonkövetése, változások feldolgozása
  • Anyagtörzsek karbantartása az SAP-ban
  • Biztonsági készletek ismétlődő felülvizsgálata, raktárkészletek folyamatos értékelése
  • Reklamációk kezelése

 Elvárások:

  • 1-2 év, hasonló munkakörben és autóiparban szerzett tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • SAP ismeret előny

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Külföldi karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a lenti e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1221-es referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónika HR tanácsadónknál.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő