www.cvonline.hu

BESZERZŐ (7032)

  • A hirdetés 965 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Elvárások:
•felsőfokú műszaki, közgazdasági vagy logisztikai végzettség
•hasonló területen szerzett legalább 3-4 éves releváns tapasztalat
•tárgyalóképes német nyelvtudás, szóban és írásban
•magas szintű MS Office ismeret

Feladatok:
•új beszállítók, beszerzési források felkutatása
•beszerzések lebonyolítása, a beszerzési folyamat felügyelete
•részvétel az áruérkezések és a számlák ellenőrzésében
•ajánlatok bekérése, értékelése
•tárgyalások lebonyolítása partnerekkel, szerződések előkészítése
•reklamációk kezelése, feldolgozása
•beszerzéssel kapcsolatos nyilvántartások, adatbázisok kezelése

Előny:
•angol nyelvtudás
•FOSS vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•multinacionális vállalati környezet
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857