www.cvonline.hu

BESZERZŐ (6762)

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség;
•Legalább 2 év azonos munkakörben eltöltött gyakorlat;
•Logisztikai folyamatokban szerzett gyakorlat;
•Kommunikációképes angol vagy olasz nyelvismeret;
•Számítógépes ismeret: Office, adatbázis-kezelés;
•Vezetői-, kapcsolatteremtő-, kommunikációs-, konfliktuskezelői készségek megléte;
•Képes legyen önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, tervezésre, más részlegek vezetőivel törté-nő együttműködésre.

Előny:
•technikusi végzettség vagy főiskolai végzettség.

Megbízónk profilja:
Villanymotor tekercselés.

Feladatok:
•Kapcsolattartás beszállítókkal, rendelések készítése
•Gyártási tervek és termelési visszajelzések alapján történő anyagmegrendelések teljes körű lebonyolítása és menedzselése
•Anyag-készletgazdálkodás, készletoptimalizálás, a túl/alulkészletezés csökkentése
•Megrendelések nyomon követése, felmerülő  panaszok kezelése
•Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, menedzselése és egyeztetése a beszállítókkal, utánvásárlás

Juttatások:
•Megegyezés szerint
•Költségtérítés

Munkavégzés helye:
•Nagykanizsa

•Fényképes önéletrajzokat, 2014. december 11.-ig a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Angol