www.cvonline.hu

Beszerző (6581)

  • A hirdetés 967 napja lejárt

BESZERZŐ

Elvárások:
•Legalább középfokú kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
•Beszerzés területén szerzett tapasztalat
•Legalább középfokú AKTÍV németnyelv tudás (szóban-írásban)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
•Személyiségét illetően: kiemelkedő kommunikációs készéggel, önálló, jól terhelhető, határozott

Előny:
-villamos és szereléstechnikai ismeretek
-műszaki beállítottság

Feladatok:
•anyagrendelések mind magyar, mind német partnerektől
•anyagbeszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (ajánlatkérések, megrendelések anyag bevételezés, kiadás, számlaellenőrzés
•napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
•beszerzési források felkutatása
•beszállítói és alvállalkozói keretszerződések előkészítése
•beszerzéshez kapcsolódó elemzések készítése
Juttatások:
•Bérezés: megegyezés szerint
•Cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkaidő:

•Hétfőtől-péntekig 7,30-16,00-ig

Munkavégzés helye:

•Győr

Megbízónk:
Egy német tulajdonban lévő villamos és szereléstechnikai vállalkozás.

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.