Ugrás a tartalomra
BESZERZŐ (13-8836)
pozícióba.

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • A beszerzési stratégia kialakításában való aktív részvétel,
  • Komplex projektek végigvitele - különböző szolgáltatások/alapanyagok beszerzése terén,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • Projektcélok követésében és megvalósításában való részvétel,
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (előny: közgazdász, logisztikus)
  • Direkt/Indirekt beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Termelő közegben szerzett munkatapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Északnyugat-Dunántúl

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8836”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Győr-Moson-Sopron
Vas
Komárom-Esztergom
Veszprém
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása